Samochód w podróży to podstawa!

 Wypożyczalnia samochodów to firma, która specjalizuje się w przewozie osób na krótkie odcinki. Nieduże busy swobodnie mogą przewieźć niedużą grupę pasażerów (do 20). Warto jednak zaznaczyć, że pojazdy te nie są przystosowane do przewozu dużej liczby bagażu. Nie posiadają tak jak ich większe odpowiedniki – autokary, specjalnego miejsca na bagaż. Trudno, by więc było podróżować nimi na naprawdę długich trasach. Nie posiadają także „autokarowych” udogodnień w postaci toalety, telewizorów czy rozsuwanych siedzeń. Wypożyczalnia samochodów oferuje pojazdy w pełni bezpieczne i wygodne dla pasażerów.

Jak już zostało wspomniane, busy są idealnym środkiem transportu na krótkie trasy. Co ciekawe, w górach busy świetnie sprawdzają się jako pojazdy po mieście. Ich nieduże gabaryty dobrze sprawdzają się w specyfice górskich dróg. Duże pojazdy nie mogą wszędzie dojechać. Inaczej jest z małymi busami. Bez problemu można nimi dojechać w najciekawsze miejsca np. na Siwą Polanę, skąd można rozpocząć wędrówkę po Tatrach Zachodnich. Spacer po Dolinie Chochołowskiej dobrze nam zrobi. Urocze krajobrazy górskie zapierają dech w piersiach. Na Polanie Chochołowskiej znajduje się urokliwe schronisko, w którym będziemy mogli się zatrzymać na nocleg.

Busy są popularnym środkiem transportu do pracy. Idealnie sprawdzają się także na krótkie trasy z okazji ważnego święta np. ślubu. Wynajem busów z tej okazji zagwarantuje im bezpieczny powrót do domu z przyjęcia.

Ofertę wypożyczalni samochodowej znajdziemy na stronie: http://komfort-car.pl/cennik/

Autor dnia 26 lipca 2013
W kategorii: Transport,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone