Rzetelna porada on-line

W czasach, kiedy wszędzie jesteśmy spóźnieni, zabiegani, trudno jest o czas tylko dla siebie. Jeśli już go mamy, pragniemy spędzić go w domu z bliskimi. Wieczorami chętnie siadamy przed monitorem komputera i korzystamy z internetu. Warto pamiętać o tym, że internet to nie tylko portale plotkarskie, ale też rzetelne źródło informacji. Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na świadczenie swoich usług przez internet.

Nowomoda dotarła także do prawników, adwokatów i radców prawnych. W internecie możemy znaleźć szereg ofert typu porady prawne on-line. Dzięki niej, bez wychodzenia z domu możemy otrzymać profesjonalną poradę. Jak to działa? Porady prawne on-line przeprowadzana są na zasadzie regulaminów, które ustala strona. Klient, który pragnie uzyskać poradę, musi zapoznać się z treścią regulaminu. Zazwyczaj konieczne jest wysłanie maila wstępnego z krótkim opisem sytuacji i konkretnym zapytaniem, na co w odpowiedzi dostajemy maila zwrotnego z kwotą za usługę. Porada on-line to zazwyczaj koszt od 20-100 zł. Cena uzależniona jest od stopnia trudności zagadnienia. Porady przez internet stworzono z myślą o osobach, które prowadzą nieregularny tryb życia bądź mieszkają daleko od centrów miast, gdzie zlokalizowane są kancelarie.

Internet to niezwykłe miejsce, w którym możemy pozyskać informacje niemal na każdy temat. Z łatwością możemy uzyskać także profesjonalną poradę z zakresu prawa. Wystarczy wejść na stronę danego prawnika i wysłać mail z konkretnym pytaniem. Nic prostszego!

Więcej informacji na temat porad udzielanych on-line na stronie: http://www.piotrziolkowski.pl/porady-prawne-online-t-78.html

Autor dnia 25 czerwca 2013
W kategorii: Prawo,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone