Przestrzeń magazynowa dla centrów ogrodniczych

Po rozmowie ze specjalistą odpowiedzialnym za zamówienia do jednego z centrów ogrodniczych dowiadujemy się, że największym problemem jest przestrzeń magazynowa. Centrum takie musi mieć na wyposażeniu nie tylko wspaniałe sadzonki kwiatów czy drzew, które muszą mieć odpowiednią temperaturę i warunki przechowywania, ale również inne materiały, na który potrzebny jest magazyn, ale nie koniecznie typowy, murowany.

Dlatego właśnie podzieliliśmy się z owym specjalistą pomysłem na wykorzystanie zaplecza centrum, które stanowił pustą przestrzeń służącą za składowisko maszyn lub niepotrzebnych bibelotów. W tym miejscu zasugerowaliśmy wykorzystać namioty magazynowe. Są one o wiele tańsze niż inwestycja budowy nowego magazynu, a możliwość dostosowania wymiarów pozwala na pozyskanie profesjonalnej przestrzeni magazynowej dla materiałów czy maszyn, które nie mogą być bezpośrednio narażone na działanie warunków atmosferycznych.

Namioty magazynowe doskonale sprawdzają się również jeżeli daną przestrzeń magazynową potrzebujemy zwiększyć w określonym sezonie, na przykład latem, kiedy sprzedawanych roślin, owoców, drzew i innych materiałów jest więcej. Takie rozwiązanie wykorzystuje wiele firm, ponieważ jest ono funkcjonalne i nie wymaga ogromnych inwestycji oraz czasu do wybudowania nowej przestrzeni magazynowej.

Jak widać nowoczesne rozwiązania zazwyczaj przynoszą bardzo wielkie udogodnienia. Dlatego też warto korzystać z praktycznych rozwiązań przy minimalnym nakładzie czasu i niewielkich inwestycji.

Więcej na temat oferty namiotów magazynowych na stornie: http://www.namiotyhalowe.pl/

Autor dnia 1 sierpnia 2013
W kategorii: Handel,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone