Niezawodny sposób na zwiększenie powierzchni magazynowej

Namioty są w tej chwili częstym rozwiązaniem spotykanym na ulicach polskich miast. Konstrukcje z plandeką mogą służyć jako obiekty wystawowe, handlowe a nawet jako magazyny. Namioty magazynowe są specjalnym typem magazynów, do postawienia których nie potrzeba cegły. Dzięki lekkiej konstrukcji metalowej i wysokiej jakości poszyciu z pcv, obiekty te mogą być stosowane niemal przez cały rok. Namioty posiadają wiele zalet, do których można zaliczyć przede wszystkim niski koszt zakupu oraz łatwość w montażu i demontażu takiego obiektu. Obiekty te są solidnym rozwiązaniem, spełniającym określone wymogi i normy.

Namioty magazynowe mogą być stosowane zarówno w porze letniej, jak i w ciągu zimy. Zalecane jest ich stosowanie od marca do października. Możliwe jest także przedłużenie czasu eksploatacji, jednak po wcześniejszym zamontowaniu w nich systemu dogrzewającego. Na namiot składają się stelaż metalowy oraz plandeka. Poszycia tego typu konstrukcji pokryte są zazwyczaj powłoką z pcv, charakteryzującą się wysoką jakością i odpornością na deszcze i śniegi. Istnieją modele bez okien i z oknami. Pojedyncze namioty można ze sobą łączyć w większe obiekty. Istnieje także możliwość realizacji specjalnych zamówień klientów.

Solidny namiot to w tej chwili jednej z częściej wybieranych obiektów jako magazyny czy punkt handlowy. Dzięki postawieniu tego typu konstrukcji nie musimy już martwić się o pozwolenia na budowę, bowiem budowle które nie posiadają fundamentów nie potrzebują tego typu zezwoleń.

O ofercie namiotów halowych więcej dowiecie się na stronie: http://www.hale.waw.pl/namioty_magazynowe.html

Autor dnia 28 stycznia 2013
W kategorii: Budownictwo,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone