Naśladowanie swoich idolek

Osoby młode bardzo często nie mają do końca ukierunkowanego sposobu zachowania, stylu bycia czy ubierania. Poszukują więc inspiracji, które bardzo często dziwią, a nawet szokują nas dorosłych. Próby wyperswadowania różnych zachowań czy stylów jakie naśladują nic nie daje, dlatego powinniśmy przyjrzeć się im bliżej, co może złagodzi nasz stosunek do takiego sposobu postępowania młodych osób.

Młode dziewczyny, które powinny jeszcze myśleć o szkole, nauce i ładnych sukienkach zaczynają coraz częściej korzystać z ofert salonów oferujących przedłużanie rzęs, tipsy, paznokcie żelowe, makijaż permanentny. Takie zachowania oczywiście są wynikiem naśladowania swoich idolek, które staja się wzorami i swoim stylem ubierania oraz zachowania przekształcają młode dziewczyny w sztuczne lalki.

Nie podoba nam się to, że naturalność nie jest modna. Salony oferujące przedłużanie rzęs czy sztuczne paznokcie są dobre dla osób, które nie mogą liczyć już na swoją urodę, na przykład ze względu na postępujący wiek, ale młode dziewczyny? Nie wpłyniemy jednak na modę, ponieważ tą ustanawiają ludzie życia publicznego. Dlatego jednak warto kontrolować postępowanie swoich dzieci i być rygorystycznym , ponieważ może się okazać, że nasza córka stała się sztuczna lalką.

Jak widać niebezpieczeństwo oddziaływania dorosłych i popularnych ludzi na młode osoby jest wielka. Dlatego gwiazdy powinny mieć świadomość jak wielkie znaczenie mają ich zachowanie, ubiór czy styl bycia.

Przykładowa oferta przedłużania rzęs na stronie: http://www.strefapasji.waw.pl/cenniki.html

Autor dnia 6 września 2013
W kategorii: Uroda,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone