Narzędzia do transportu nasion

Od kilku lat w różnych firmach produkcyjnych znajdują się różnego rodzaju przenośniki do materiałów produkowanych. Przyśpieszają one znacznie prace, a dodatkowo zmniejszają eksploatację pracowników, ponieważ muszą oni teraz jedynie kontrolować przenoszenie materiałów na przenośnikach, a nie samemu je transportować. Dlatego też wymyślono przenośniki ślimakowe, które są przeznaczone do przenoszenia różnego rodzaju ziaren i nasion różnych wielkości.

Przenośniki tego typu mają za zadanie za pomocą specjalnie gwintowanej ślimakowe rury zasycać powietrze, a wraz z nim przeznaczony do transportowania materiał. Powoduje to, że nasiona i zboża przechodzą przez różnego rodzaju żłobienia z taką prędkością, że nie mają prawa zatrzymać się w środku, a dodatkowo ślimak przeznaczony do transportowania jest szczelny, a zatem nie powoduje generowania kurzu i tracenia ziaren.

Przenośniki ślimakowe mogą być stosowane w firmach produkujących i przetwarzających zboże oraz nasiona, a zatem stosuje się je również w małych gospodarstwach. Dzięki ich zastosowaniu oszczędzamy czas na ręczne przesypywanie ziarna, które jest pracochłonne i nieoszczędne, a dodatkowo zyskujemy oczyszczone z łusek czyste ziarno oraz nasiona, co znacznie poprawia ich wartość podczas sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firm proponujących sprzedaż przenośników tego typu. Każde gospodarstwo zajmujące się produkcją zboża może cieszyć się wówczas szybszymi efektami pracy bez potrzeby jej specjalnego kontrolowania.

Więcej informacji na temat ofert przenośników ślimakowych znajdziecie na stronie: http://www.porkon.pl/show/ofert/kid/1/id/9/

Autor dnia 26 sierpnia 2013
W kategorii: Technologie,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone