Implanty jako nowy sposób na piękny uśmiech

Obecnie jest bardzo wielu ludzi, którzy mają poważny problem ze stanem swego uzębienia. Często właśnie przez to tracą one pewność siebie, ponieważ wstydliwe jest dla nich już samo rozmawianie, nie wspominając o uśmiechaniu. Teraz jednak mamy rozwiązanie, ponieważ nowoczesne technologie stomatologii estetycznej zapewniają nam gabinety zajmujące się implantami. Dzięki nim właściwie każdy może zadbać o swoje zęby i cieszyć się wspaniałym uśmiechem.

Każdy z nas zapewne marzy nie tylko o posiadaniu równego uzębienia, ale również śnieżnobiałego, które pozwoli nam uśmiechać się zawsze wtedy, kiedy będziemy mieli na to ochotę. Czy jest to możliwe? Oczywiście, wystarczy zainwestować w implanty, których podstawą mogą być nasze zęby, które zostają odpowiednio spiłowane, a następnie posłużą nam do nałożenia na nie specjalnych nakładek porcelanowych, które będą właśnie naszymi nowymi zębami. Takie rozwiązanie pozwala nam na wykorzystanie tylko tych zębów, które są jeszcze zdrowe i mocne.

W większości przypadków jednak w gabinetach oferujących implanty mamy wykorzystywane trzony śrubowe, które zapewniają nam trwałość implantów, bez zmartwień, że któryś będzie musiał być poprawiany, ponieważ trzon zęba jest już nie tak silny. Trzony śrubowe umieszcza się odpowiednio w dziąśle i na niego nakłada się implant. Tego rodzaju zęby wyglądają bardzo naturalnie i oczywiście nie dają nam żadnych ograniczeń, jak to jest często przy protezach.

Warto zatem wykorzystywać nowoczesne metody stomatologii estetycznej, szczególnie, że taka inwestycja może być na wiele lat i stanowić o zmianie naszego życia.

Oferta gabinetu zajmującego się implantologią zębów na stornie: http://www.gordent.pl/strona,Zakres_uslug,Implantologia.html

Autor dnia 20 września 2013
W kategorii: Stomatologia,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone